ciuchy używane

Zalety korzystania z ciucholandów

Podstawową zaletą korzystania z ciucholandów jest fakt, że można w nich znaleźć praktycznie wszystkie ubrania sprzedawane bardzo tanio.
Wszystko to sprawia, że ciucholandy pozostają bardzo popularne pomimo tego, że w ich pobliżu znajduje się wiele różnych sklepów.

Dlatego ciucholandy otwarte są od poniedziałku do soboty, a niektóre nawet w niedziele.

Natomiast godziny pracy ciucholandów są raczej standardowe i rzadko można spotkać ciucholandy otwarte do dwudziestej drugiej czy przez całą dobę. Jednak to również jest ich atrakcją, ponieważ osoby chętne do kupienia tanich ubrań starają się jak najszybciej skorzystać z oferty konkretnego ciucholandu, żeby mogły wybrać spośród dostępnej oferty najlepsze produkty.

Ubrania letnie dostępne w ciucholandach

ciuchy używane W ciucholandach dostępne są różnego rodzaju ubrania, które przydają się na każdą porę roku.

Są w nich sprzedawane więc zarówno ubrania letnie, jak i zimowe.

Wśród ubrań letnich można wyróżnić różne bluzki i sukienki oraz stroje kąpielowe i krótkie spodenki.

Natomiast wśród ubrań zimowych ? ciepłe spodnie i swetry oraz kurtki i płaszcze.
Wiele osób lubi również kupować w ciucholandach czapki i rękawiczki oraz szaliki.
Natomiast ubrania wiosenne sprzedawane w ciucholandach są bardzo kolorowe i zwiewne, ale jednocześnie nieco cieplejsze od ubrań typowo letnich.
Ich przeciwieństwem są ubrania jesienne, wśród których można polecać płaszcze przeciwdeszczowe oraz nieprzemakalne buty. W polskim klimacie ich posiadanie będzie na pewno bardzo przydatne.

Wikipedia i ciucholand

Ciucholand (także: bublownia, ciuchland, lumpeks, lumpex, szmateks, szmatland, Second-hand) ? rodzaj sklepu, gdzie sprzedawana jest używana odzież w niskiej cenie.
Najczęściej sprowadzaną z zagranicy, powstała z połączenia potocznie używanego określenia ubrania (ciuch) i angielskiego słowa land (oznaczającego kraj, teren), czasem wchodząca w skład szyldu sklepowego.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Ciucholand.

Widok do druku:

ciuchy używane